SREBRO DZIEWCZĄT

Piłkarska reprezentacja dziewcząt w piłce nożnej ze Szkoły Podstawowej w Skibniewie zajęła drugie miejsce w rozgrywkach „Piłkarskich szóstek”, które zorganizował Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Sokołowie Podlaskim.

Zawody miały dwa etapy. Pierwszy to eliminacje rozgrywane 15 października w dwóch grupach. Wnaszej spotkały się szkoły miejskie oraz z gmin Bielany i Sokołów Podlaski. Gospodarzem turnieju była SP nr 4. Najlepsze na tym etapie okazały się zawodniczki SP nr 4 i SP Skibniew, zostawiając w pokonanym polu SP Rozbity Kamień i SP nr 1.

W półfinale powiatowym 24 październikapokonaliśmy lidera drugiej grupy eliminacyjnej SP Ceranów. Po zaciętym meczu zwyciężyliśmy 2:1. W finale rozgrywek musieliśmy uznać wyższość przeciwnika, ulegając SP z Jabłonny Lackiej 2:1.

Wyniki turnieju finałowego:

Półfinały

SP Jabłonna Lacka – SP 4 Sokołów Podlaski 2:1
SP Skibniew – SP Ceranów 2:1

Mecz o III miejsce

DRUŻYNA WYNIK
SP 4 Sokołów Podlaski – SP Ceranów 0:0 (karne 2:1)

Mecz o I miejsce

SP Jabłonna Lacka – SP Skibniew 2:1